Kür Şad Özkaynar 


Akademisyen, Yazar
Cumhuriyet Üniversitesi
Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi


Kür Şad Özkaynar; 11.04.1977 Sivas doğumlu.
2001 yılında Cumhuriyet Üniversitesi İşletme Bölümünü, 2011 yılında Sakarya Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı'nda Yüksek Lisansını yaptı. Gaziantep Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı Yüksek Lisansı ise devam etmektedir.
2002 yılında Şırnak, Uludere ve Kuzey Irak’ta Tim Komutanı J. Asteğmen olarak askerlik vazifesini yerine getirdi.

Kurucuları arasında olduğu Aktif Kamuoyu ve Piyasa Araştırmaları Merkezi bünyesinde 7 üniversite projesi, 5 devlet kuruluşu projesi, 8 sosyal sorumluluk projesi, 3 ticari proje, 19 siyasi proje ve 1 uygun yatırım alanları araştırması yürüttü.

Kobi e-Dönüşüm Projesi kapsamında Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği/KOBİ Bilişim Uzmanlığı Programından mezun oldu.
Aynı zamanda Türkiye Yazarlar Birliği Yazar Okulu 8. dönem mezunlarındandır.

1998 yılında Türkiye İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi 1. Dış Ticaret Kurultayına 'Sivas’ta İhracatın Geliştirilmesine Yönelik Politikalar' adlı makalesi ile katıldı.

II. Yerel Ekonomiler Kongresine Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Zengin ile birlikte 'Anholt'un Kent Markalaşması Altıgeni ile Sivas İli Analizi' adlı bildiri ile katıldı.

9-10 Mayıs 2012’de Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Call Center Zirvesi’nde İl Belediyelerini temsilen 'Yerel Yönetimlerde En İyi Çağrı Merkezi Örnekleri' başlıklı sunumu gerçekleştirdi.

2. Ankara Çağrı Merkezi Konferansında 'Çağrı Merkezlerinde Olanlar ve Olması Gerekenler' başlıklı sunumu gerçekleştirdi.

Tüketici Davranışları, Şikâyet Modelleri, İş Geliştirme, Pazar Araştırmaları, Çağrı Merkezi, Sosyal Medya, Bilgi İletişim Teknolojileri gibi konularla ilgilenmektedir. Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde Siyasal Pazarlama alanında doktora yapmaktadır.

Devam eden danışmanlık görevleri; Sivas Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı, Sivas Belediyesi Çağrı Merkezi Koordinatörlüğü, www.sikayetvar.com Şikayet Portalı İş Geliştirme Uzmanı/Tüketici Davranışları Danışmanlığı, SİV-YAPI Bilici Termal Devremülkleri Satış-Pazarlama Koordinatörlüğü.Ödülleri:
2011 Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 14. Tüketici Ödülleri kapsamında Yılın Bilimsel Çalışma Ödülü

Son güncelleme: 25.4.2017 | Sayfa Gösterimi: 1158

Netmon
Ekotaş Emlak
Metro Turizm
Güler İnşaat İletişim
Tanrıverdi Alüminyum
 
 
Ziyaretçi Defteri Sivas Fotoğrafları Sivas Haber Arama    
 
 
 

Ara{ZZ}arA